Én most 11 éves vagyok. A Szent Imre Katolikus Általános Iskolába járok 5.b osztályos tanulóként.
Szeretem a Clash of Clans-t és sokat is játszom vele. Legózni már nem nagyon szoktam, de nem válnék meg tőlük.
Az én blogom
2014. március 2., vasárnap
2014. március 1., szombat
Könyveim
Az első könyvem "A bezárt remény" az Alvan földjének krónikáinak első része.
Itt van belőle egy részlet:
"Múltak a hetek és a trolloknak semmi nyoma. Mindenki örült, de egyszer csak egy ostromgép tűnt fel a láthatáron.Trollzászló volt rajta!!! "
A második része "A Harag-tengere".
Itt a részlet:
"De megint remegni kezdett a föld de most nem hagyta abba. A vízből öt sárkányszerű fej jött ki!!!
Itt van belőle egy részlet:
"Múltak a hetek és a trolloknak semmi nyoma. Mindenki örült, de egyszer csak egy ostromgép tűnt fel a láthatáron.Trollzászló volt rajta!!! "
A második része "A Harag-tengere".
Itt a részlet:
"De megint remegni kezdett a föld de most nem hagyta abba. A vízből öt sárkányszerű fej jött ki!!!
-Futás!!! Ez egy hidra!!!"
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
