Az én blogom
2014. március 2., vasárnap
Clash of Clans
Ez a kedvenc játékom iPad-en! Nagyon jó stratégiai játék. Csak ajánlani tudom.
Itt az eggyik képe
2 megjegyzés:
Feli
2014. március 2. 10:34
Tényleg szuper játék, esetleg majd tölthetnél fel fotót a sajátodról! :)
Válasz
Törlés
Válaszok
Unknown
2014. március 3. 9:57
Oké, igyekszem. ;-)
Törlés
Válaszok
Válasz
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Tényleg szuper játék, esetleg majd tölthetnél fel fotót a sajátodról! :)
VálaszTörlésOké, igyekszem. ;-)
Törlés