2014. március 2., vasárnap

Magamról

Én most 11 éves vagyok. A Szent Imre Katolikus Általános Iskolába járok 5.b osztályos tanulóként.
Szeretem a Clash of Clans-t és sokat is játszom vele. Legózni már nem nagyon szoktam, de nem válnék meg tőlük.

Clash of Clans

Ez a kedvenc játékom iPad-en! Nagyon jó stratégiai játék. Csak ajánlani tudom.
Itt az eggyik képe

2014. március 1., szombat

Könyveim

Az első könyvem "A bezárt remény" az Alvan földjének krónikáinak első része.
Itt van belőle egy részlet:
"Múltak a hetek és a trolloknak semmi nyoma. Mindenki örült, de egyszer csak egy ostromgép tűnt fel a láthatáron.Trollzászló volt rajta!!! "

A második része "A Harag-tengere".
Itt a részlet:
"De megint remegni kezdett a föld de most nem hagyta abba. A vízből öt sárkányszerű fej jött ki!!!
-Futás!!! Ez egy hidra!!!"

Lego

 Kiskoromtól kezdve legóztam. Nagyon szerettem és ahogy nőttem egyre több lett.